Gemeente Gemeente Sint-Katelijne-Waver

Deelnemers skwinkelhierbon

Hier vindt u een overzicht van de handelaars, horeca-zaken en ondernemers waar u de skwinkelhierbon kunt gebruiken. Deze lijst wordt regelmatig aangevuld, want deelnemers kunnen zich nog steeds melden (via het formulier onderaan de pagina).

Horeca

Bamboo Inn Berlaarbaan 83C www.bamboo-inn.be 
Brasserie De Seats Berlaarbaan 361 www.deseats.be 
De Bosmolen Berlaarbaan 418 www.bosmolen.be 
IJssalon Margo Bosstraat 28 www.ijssalonmargo.be
Ons Parochiehuis Clemenceaustraat 111  
Frituur Carin & Johan Dorp 18  
Kok en Company Duffelsesteenweg 115 www.kok-en-company.be 
The Redhead Chef Heidestraat Facebook-pagina 
Restaurant L'Olivier Liersesteenweg 151 www.restaurantlolivier.be 
Restaurant De Wijngaerd Liersesteenweg 238 www.dewijngaerd.be 
Pippa Pepper Italian Gelato Liersesteenweg 240 www.pippapepper.be 
Café Onder de Toren Markt 17  
Bistro Markt 21 Markt 21 www.bistromarkt21.be 
Frituur De Met Markt 32  
Restaurant Ons Katelijne Markt 37 www.restaurantkatelijne.be 
De Volksvriend Mechelsesteenweg 157 www.devolksvriend.be 
Café Roosendael Rozendaal 3 Facebook-pagina
De Joppe 2.0 Stationsstraat 2 www.ijssalondejoppe.com 
Hong Kong Keuken Stationsstraat 24  
Taverne-café Bruultjeshoek Wavervelden 12 www.bruultjeshoek.be 

Voedingswinkels

Vineo Berkelei 95 www.vineo.be 
Bakkerij Op de Beeck Dorp 17  
Ambachtelijke slagerij Diederik en Anja Dorp 25  
Katelijnse Gebak Dreefvelden 6  
Groenten en fruit Dirk en Marleen Dreefvelden 8 Facebook-pagina
De 2 Citroenen Gen. Deschachtstraat 5  
Mojo's Gen. Deschachtstraat 4 www.mojos.be 
Slagerij Bruynseels - Colpin IJzerenveld 137  
Spar Verhavert Liersesteenweg 193  
Keurslager Hans Stationsstraat 54 www.hanstraiteur.be 
Le Grain Noble Stationsstraat 70 www.legrainnoble.be 
Alexander’s Pannenkoeken Zorgvliet 12 www.alexanderspannenkoeken.be 

Hobby en vrije tijd

Retro-rent Berlaarbaan 180 www.retro-rent.be 
DIY Houten Bouwpakket Dijk 83 www.diyhoutenbouwpakket.be 
Prana Yoga Studio Dorp 37 www.pranayogastudio.be 
Food4pets Drevendaal 8 www.food4pets.be 
Maldoy-Lambrechts tuin en park Dreefvelden 15 www.maldoy.com 
Fermento Ekelenhoek 44 www.fermento.be 
Satprem Vedicart Kruisweglei 21 www.satprem-vedicart.be
trakat Leliestraat 4 www.trakat.be 
Mabeluch Lemanstraat 64 handelsgids
Chamizo Liersesteenweg 88 www.chamizo.be 
Pellegrims fietsen Markt 7  
Tele Service Center Mechelsesteenweg 115 www.teleservicecenter.be 
Fotografie Ivan Deleus Mechelsesteenweg 257 www.vanivan.be 
JNA-Rent Spoorweglei 1 www.JNA-Rent.be 
Jellodi D&MFC Stationsstraat 68 www.jellodi.be/jellodi-for-pets 
Aveve Goossens Stationsstraat 75 -77 www.goossenstrading.be 
Tldoggycare Walemstraat 29 www.tldoggycare.be 

Kleding

JP Borduur Fortsesteenweg 52C www.jpborduur.be 
Malotte Two Lemanstraat 62 www.malottetwo.be 
Lingerie Katinka Lemanstraat 44 www.lingerie-katinka.be 
Schoenen De Groof Lemanstraat 45 www.schoenendegroof.be 
Lingerie4You Markt 11 www.lingerie4you.be 

Persoonlijke verzorging

Massage Tortoise Beatrijsstraat 133 www.massagetortoise.com 
De Buurtkapper Bergstraat 34A www.debuurtkapper.be 
Beauty palace  Bergstraat 51 www.beautypalace.be 
Purpeau Bergstraat 72 www.purpeau.be 
Schoonheidssalon Annemone Berlaarbaan 207 www.anemone-beauty.be 
Hair-Style Diane Bosstraat 63  
Apotheek Hooijmaaijer Clemenceaustraat 43  
San-T Dijk 55 www.san-t.be 
Instituut Freya Duffelsesteenweg 6 www.instituutfreya.be 
Gespecialiseerde, oncologische
Voetverzorgster Karin Nys
Ekelenhoek 10 www.voetzorg-karinnys.be 
Haarstudio Carine Verrees Erfstraat 18 www.haarstudiocarine.be 
ZoZen Erfstraat 45a www.zozen.be 
Marie-Belle Geleeg 14  www.marie-belle.be 
S'Thetic Nails & Beauty Hertstraat 56 www.stheticnails.be 
Hair Design IJzerenveld 136  
Kapperie Miki Lemanstraat 29 www.kapperie-miki.optios.net 
Schoonheidszorgen Ann Leemstraat 30  
Booming Liersesteenweg 248 www.hltc-booming.be 
Kapsalon Anita Markt 8  
Apotheek Farmaphar Mechelsesteenweg 308 apotheekfarmaphar.pharmacollective.com 
Timeless Beauty Midzelen 6 www.timelessbeauty.be 
Schoonheidssalon Feguro Molenstraat 47 www.schoonheidssalonfeguro.be 
Kapsalon Monique Molenstraat 86  
B-Zen Shiatisu & Relaxatie Rozenlaan 21 Facebook-pagina 
Beauty by Silke Schorsemolenstraat 98 www.beautybysilke.be 
Kapsalon Kreatief Stationsstraat 171A www.kapsalonkreatief.be 
Schoonheidshuisje Naturil Zorgvliet 24 www.naturil.be 

Bloemen en geschenkartikelen

De Bloemenloods Berlaarbaan 384 www.debloemenloods.be 
Het huis van mijn moeder Bosstraat 25 www.hethuisvanmijnmoeder.be 
La Douceur Groenstraat 69 www.ladouceur.be 
Mimi Baby IJzerenveld 115 www.mimibabykatelijne.be 
Wilinox Krekelenbergweg 32 www.wilinox.be 
Il Ricordo Lemanstraat 35 www.il-ricordo.com 
Oxfam wereldwinkel Markt 9 www.oww.sint-katelijne-waver.be 
Wijnhandel Mia Markt 10  
Confiserie Ann Leonidas Markt 24  
Filip Willems Molenstraat 1 www.filipwillems.be 
Rozen De Groof Mussepi 45 www.rozendegroof.be 
T's Homeshop Spoorweglei 3A Facebook-pagina
Kasjpo Stationsstraat 178 www.kasjpo.be 
Doopsuiker De Pastorij Wavervelden 23C www.doopsuikerdepastorij.be 
Juwelen Carole Wilsonstraat 2  
Kranzenzo Zorgvliet 16 www.kranzenzo.be 

Ook nog

Moeke's Nest Beatrijsstraat 57 www.moekesnest.be 
Trimboetiek Berlaarbaan 120 www.trimboetiek.be 
Ventouch Bredeheide 52 www.ventouch.be 
TechNeutjens Ekelenhoek 41A www.techneutjens.be 
in.pa.re. Heivelden 43 www.inpare.be 
De Makelaardij BV Markt 39 www.demakelaardij.be 
Coach to move Schouwvelden 11 www.coachtomove.be 
L'Offis Schrans 5 www.loffis.be 
Huis Joostens Stationsstraat 10  
Animalis Dierenartsenpraktijk Stationsstraat 136 www.animalis-dap.be 
Duck Art Tattoo Stationsstraat 138A www.duckarttattoo.be 
KFC Katelijne Vossevelden 9 www.kfckatelijne.be