Gemeente Gemeente Sint-Katelijne-Waver

Gemeentebestuur huldigt jeugdige sportkampioenen

Gepubliceerd op  di 15 jan 2019
Het gemeentebestuur zette op dinsdag 15 januari de jonge sporters in de bloemetjes die het voorbije jaar een kampioenstitel behaald hebben. Ontdek onze sportkampioenen van de toekomst op onze website.

Atletiek:

  • Luka De Belder: clubkampioen AC Duffel eerste jaar benjamin en winnaar wedstrijden in Bonheiden, Tilburg, Boechout en Booischot;
  • Matthias De Belder Matthias: clubkampioen AC Duffel eerste en tweede  jaar pupil en winnaar van wedstrijden in Bonheiden,  Tilburg, Boechout, Booischot en Lille;
  • Zoë Laureys: provinciaal kampioen veldloop en 1.000 meter bij de miniemen;
  • Benedikt Tchimou: provinciaal indoorkampioen 400m junioren, provinciaal outdoorkampioen 400m horden junioren en lid van de provinciale kampioenenploegen 4x100m en 4x400m junioren;
  • Tim Van de Velde: Belgisch Kampioen 3000m steeple en veldlopen (tien Belgische titels op rij waarvan vijf steeple en vijf op veldlopen).

Basketbal:

  • U18 van BBC SKW: Vlaams en Belgisch kampioen, landelijk kampioen reguliere competitie;
  • Becky Massey: lid van de Europese kampioenenploeg 3x3 U18 basket dames;
  • Billie Massey: lid van de Europese kampioenenploeg 3x3 U18 basket dames en belofte van het jaar.

Dans:

  • Be Balanzed van Dansschool Balanze: Vlaams Kampioen juniors jazz bij Danssport Vlaanderen;
  • Contempo van Dansschool Balanze: Belgisch kampioen jongeren modern bij Danssport Vlaanderen;
  • Danscompagnie Balanze van Dansschool Balance: Vlaams Kampioen jongeren modern/jazz bij Danssport Vlaanderen;
  • Equilibrio van Dansschool Balanze: Belgisch Kampioen teens/modern jazz in de competitie Dance Waves;
  • Kidi Balanzed van Dansschool Balanze: Vlaams Kampioen kids/modern Danssport Vlaanderen;
  • Mini Balanzed van Dansschool Balanze: Vlaams Kampioen kids/jazz Danssport Vlaanderen;
  • Urban Crew van Dansschool Balanze: Goud in de competitie Dance Waves reeks Kids.

Golf:

  • Jeroen Mampaey: clubkampioen junioren Golfclub De Wijnvelden.

Paardensport:

  • Thibeau Spits: lid Europese kampioenenploeg jumping juniors, winnaar van een GP CSI**-meeting tussen de seniors, 591e op de Wereldranking (tweede van zijn leeftijd) en winnaar in CSI 2 in Chengdu in de 1.40m proef;

  • Zoë Verschooten: Belgisch kampioen Gouden Laars VLP 2018 in de categorie 80cm en Belgisch kampioen van het ponycriterium 2017-2018 in de categorie 80cm voor B pony’s.

Skiën:

  • Sara Roggeman: Belgisch kampioen slalom U18, skicross U18 en overall indoor. Zes gouden medailles tijdens in een internationale FIS wedstrijd in Montenegro.

Turnen:

  • Yani Eylenbosch: Vlaams kampioen tumbling in de C-reeks;
  • Yarne Eylenbosch: Provinciaal, Vlaams en Belgisch kampioen A-niveau 10 jaar allround.

Voetbal:

  • jongens U17 gewestelijk RB Elzestraat: kampioen;
  • meisjes U16 van Red Girls Elzestraat: periodekampioen 8v8 reeks A;
  • jongens U15 provinciaal KSK Wavria: periodekampioen.

Volleybal:

  • meisjes U15 van Wavoc: regionaal kampioen.

Bekijk de foto's van de huldiging in ons Flickr-album.