Gemeente Gemeente Sint-Katelijne-Waver

Gemeentebestuur huldigt jeugdsportkampioenen van 2019

Gepubliceerd op  di 28 jan 2020
Het gemeentebestuur en de sportraad hebben op dinsdag 28 januari de jonge sportkampioenen uit onze gemeente in de bloemetjes gezet. Elf individuele sporters en vijf ploegen kregen een attentie. Ontdek op onze website wie ze zijn en wat ze presteerden en bekijk de foto's van de gala-avond.
Atletiek: Luka De Belder
  • Provinciaal kampioen veldlopen benjamins 2011
  • Vlaams kampioen veldlopen benjamins 2011
  • Belgisch kampioen veldlopen benjamins 2011
  • Winnaar crosstrofee Provincie Antwerpen en Crosscup Brussel
Atletiek: Matthias De Belder
  • Provinciaal kampioen piste 1000m pupillen 2008
  • Provinciaal kampioen veldlopen pupillen 2008
  • Vlaams kampioen veldlopen pupillen 2008
  • Winnaar crosstrofee Provincie Antwerpen
Basketbal: BBC SKW, landelijke kadetten meisjes
  • Kampioen landelijke kadetten meisjes reguliere competitie
  • Kampioen Beker van Vlaanderen
  • Kampioen Beker van België

Speelsters: Kyra Billiaert, Nieka Coryn, Emilie Dufait, Flore Denecker, Rim Graoui, Niki Heemels, Becky Massey, Billie Massey, Eloya Mayinga, Kadiatou Traore, Dominic Vandenstock, Charlotte Van Der Heyden, Marie Vervaet, Elena Vielfont

Coach: Arvid Diels

Basketbal: Becky Massey
  • Belofte van het jaar 2019
Paardensport: Vinz De Weerdt
  • Provinciaal kampioen B-beginnelingen
  • Belgisch kampioen B-beginnelingen
Paardensport: Zita Peeters
  • Nationaal kampioen eventing (15 jaar)
Paardensport: Marthe Van Gorp
  • Belgisch kampioen junioren
Paardensport: Thibeau Spits
  • Vice-Belgisch kampioen junioren
  • Europees brons junioren 
  • Rookie of the year op het Equigala
Paardensport: Zoë Verschooten
  • Eindlaureaat pony’s 90 cm bij LRV (13 jaar)
  • Eindlaureaat pony’s 90 cm bij Ponycriterium
Paardensport (viertal ponyrijden): Zita Peeters, Mila Peeters, Lotte Hens, Renée Van De Peer
  • Nationaal kampioen 2018 en 2019 viertal kür op muziek
Skiën: Sara Roggeman
  • Vice-Belgisch kampioen proslalom indoor U21
Turnen: Yarne Eylenbosch
  • Provinciaal kampioen toestelturnen A
  • Vlaams kampioen toestelturnen A
  • Belgisch kampioen toestelturnen A
Turnen: Margot Van Linden
  • Waals kampioen AGD Division 1 seniors
  • Goud op het Championnat de France par Equipe Nationale 3
  • Goud aan damesbrug op het International Artistic Gymnastics Gympies Gymnova Cup en derde plaats allround seniors
  • Goud aan damesbrug internationale wedstrijd Christmas Cup Luxemburg en zilver allround
Voetbal: RB Elzestraat: voetbal
  • Gewestelijk kampioen reeks V U17

Spelers: Ward Bovyn, Sander De Meyer, Joao Leandro De Oliveira, Jef D’Hollander, Wassif Fouad, Wassim Fouad, Nils Hinninck, Jirko Lakosil, Robbe Le Page, Bjorn Masson, Maarten Molkens, Kiory Pauwels, Jarno Rombauts, Simon Souvereyns, Zeger Van Calster, Wiebe Van Vliet, Seije Weyts

Voetbal: KSK Wavria
  • Kampioen U15 provinciale – reeks B

Spelers: Toon Bonaugure, Bram Caignie, Viktor Claus, Kjell Daniëls, Cedric Gevers, Olivier Gevers, Matthias Goyvaerts ,Robby Janssens, Tibo Kasprzak, Sebastiaan Luyten, Jamy Rochtus, Maxim Schoeters, Jasper Van De Casteele, Casper Van Der Veeken, Rolf Van Dyck, Vic Van Itterbeeck, Simon Van Loock, Pieter Vermeylen

Coach: Peter Vleugels

Voetbal: KSK Wavria
  • Kampioen U15 gewestelijke – reeks AG

Spelers: Mike Arts, Florian Beke, Viktor Blockx, Winter De Graef, Julie Dekoninck, Viktor de Laet, Jasper de Pot, Jort Driessens, Matse Geerts, Adri Lamberts, Joao Pedro Leita, Jef Opdebeeck, Storm Selleslach, Tobe Sonneville, Youp Stevens, Cedric Taveirne, Diederik Van Acker, Maxim Van Beersel, Mauro Van Den Eynde, Brent Vanderbist, Elias Van Der Veeken, Wouter Van Dessel, Nicolas Van Laer, Ziggy Van Mensel, Lander Van Wolput, Milan Verbeeck, Alessandro Verhaegen, Robbe Verschueren, Bent Vertommen, Arjen Vleugels

Onze fotograaf Kees nam heel wat foto's tijdens de de feestavond.

Bekijk hier de foto's van onze jonge sportkampioenen.